Teaming up at ODK skate plaza


Met drie nieuwe talentvolle kids op het team, was het tijd om een team trip te organiseren! Wat hebben de youngsters in petto? Hoe groot is hun trukendoos? En vooral, hoeveel lef en doorzetting tonen ze? We zijn met de hele EE Squad gaan rippen en chillen in de ODK plaza. Het perfect moment om het team weer wat dichter te brengen in een tijd van social distancing.

Jente François en Beau Charlie Everything Else To Death Shirt

Afgelopen zondag heeft Michael het hele team bij elkaar gekregen voor een dikke sessie in de ODK Skateplaze. Voor alle riders was het de eerste keer dat ze de broers Depril en Charlie zagen. En raar maar waar, na een halfuur leek het alsof iedereen elkaar al jaren kende. De vibe, de energie en de motivatie was er de hele dag. Let's meet them! 

New Youngsters

Beau Brunclair aka Charlie

Klein, schattig, maar verdomd moedig! De 11-jarie Charlie werd instant het kleine broertje van het hele team. Wat we ook aan het skaten waren, hij deed mee! De wembley gap, de piramid, hij knalde op alles zijn fliptricks. Op de ‘lage rail’ gaf hij het beste van zichzelf en dat merkte de hele crew. Op dat moment was het duidelijk. Charlie is een klein monster! 

Charlie Fs Board ODK lage rail

Charlie fs 5-O ODK

Maxime & Mauro Depril

De gebroeders Maxime en Mauro Depril, slechts 12 en 15 jaar, maar wat een steez! Afkomstig uit Aalst en ze hebben het local stijltje vlot meegekregen. Een ongelooflijke trukendoos met een dikke flow. Geen één van beide heeft schrik en dat komt goed uit! Fearless Brothers in our army! Ze zorgen daarbij ook nog eens voor de nodige portie humor en jonge vibes in het team!

Maxime Varial Flip wembley ODK

Mauro Halfcab Heel pira ODK

Teaming up 

The Hills squad

Founder en technical wizard Michael De Winne nam het hele team op sleeptouw en puzzelde de hele sessie in elkaar. Hij is het brein, de skills en de man achter Everything Else. Deze moeiteloze nosegrind 180 out vertelt genoeg!

Michael bs Nosegrind 180 out

Onze kanon van Geraardsbergen, Jente François, bewees zichzelf met zijn technische skills en nam de youngsters op sleeptouw. Hij pushte hun continue en gaf steeds tips. Hij deelt zijn kennis over technisch tricks met alle plezier. Voor zowel de youngsters als de andere teamleden is hij een enorm voorbeeld.

Jente bs Feeble

Ook Florian Van Lil was van de partij. Onze blogger, maar sinds kort ook team rider! Nieuwe mensen leren kennen gaat meestal vrij vlot bij Flo. Ook deze keer ging hij meteen skaten met de youngsters! Een paar back to backs voor de fun en de vibe was gezet. Everybody just went with the flow!

Flo 50 50 handrail ODK

Homie en loyal customer since day one, Jonas Panis moest er natuurlijk ook zijn! Zoals vaak was hij de ultieme chiller, maar wel de dude die je oppepte voor je volgende trick! Na al die jaren nog steeds met hem skaten, blijft nice! Rock on dude!
Panis Kickflip Wembley ODK

Wattn dikken? Ne Benny dikken!

Wat is een team zonder den Benny? Bijna legendarische local uit Aalst, maar vooral de luidruchtigste! Waar je ook aan het skaten was, ergens hoorde je wel een ‘GODVERDOMME’ of ‘FUCK IT HE DIKKN’. Frustraties komen er sowieso uit, maar de trick word geland! Benny is het beste voorbeeld in doorzetting en dat bewees hij ook met deze te mooie hardflip en curb sessie. En ohja, Benny maakt gewoon de vibe! Wat er ook gebeurt, Benny zorgt ervoor da iedereen lacht en plezier heeft! Benny for TEAMCAPTAIN!

Benny bs Noseslide ODK

A Perfect Day

Het hele team zat in een perfecte moed. Net tussen dik plezier en opperste concentratie. De perfecte combo dus! De edit komt er dan ook snel aan! We hebben alvast alle andere foto’s online gezet op onze Facebook pagina.

Ook hebben we gemerkt dat ons team hechter is dan tevoren. In de toekomst gaan we veel meer trips plannen! Zo pushen we ons team en ons merk enkel de juiste richting! Good Vibes and Everything Else!

Peace out!

Flo
Everything Else.


Leave a comment


Please note, comments must be approved before they are published